سوالات متداول

بنیام پی اولین پرداخت‌یار پیشگام در ایران است که مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک برای تمام کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین می‌باشد.

یک سوال بفرست

سوالات

سوالات خودتان را از ما بپرسید

ثبت‌نام و عضویت در بنیام پی بسیار ساده بوده و تنها در مدت کمتر از 5 دقیق با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز میتوانید در سایت عضو شده و اقدام به فعال سازی حساب کاربری خود نموده و از امکانات بنیام پی بهره مند شوید.

خیر, عضویت و استفاده از خدمات بنیام پی رایگان بوده و هزینه ای بابت حق عضویت از شما دریافت نخواهد شد, تنها کارمزدهای مشخص روی تراکنش های بانکی دریافت می‌شود که در این بین بنیام پی پایین‌ترین مقدار کارمزد را از بین سایت و سرویس دهندگان مشابه دریافت می‌نماید, اما در عین حال بیشترین امکانات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهیم.

پذیرنده و پرداخت کننده از شماره حساب هر یک از بانک های کشور می توانند استفاده کنند ،البته لازم است شماره شبای حساب خود را داشته باشند. برای دریافت شماره شبای خود به وبسایت بانک موردنظر مراجعه نمایید.

هر فردی با دارا بودن حساب بانکی و کارت عضو شتاب می تواند از خدمات بنیام پی استفاده نماید و افراد برای استفاده از خدمات بنیام پی مشمول شرایط سنی نمی باشند.